Телефон : +38 (095) 4878989

Новости клуба

Екскурсія до Київа

Июль 10, 2019 97 Просмотров

18 червня 2019 року 38 дітей-сиріт та дітей, позбавлених батьківського піклування, які проживають у сім’ях опікунів, піклувальників, прийомних сім’ях, дитячих будинках сімейного типу, відвідали столицю України – місто Київ.

 

Музей популярної науки і техніки «Експериментаніум» сподобався тим, що всі експонати можна трогати руками і самому проводити досліди та експерименти. Це – пізнавальне, цікаве, веселе місце для дітей та дорослих, де наука стає цікавою.
У навчально-розважальному центрі діти протестували 250 інтерактивних експонатів з механіки, електрики, магнетизму, акустики. Окрім цього, відвідали анатомічний відділ, відділи «Таємниці води» та «Новітні технології».

Ознайомилися з оптичними ілюзіями, головоломками, лазерним і дзеркальним лабіринтами. Будували власноруч мости без жодного цвяха, спостерігали зародження торнадо, створювали блискавку, змушували літати магніт, перевіряли електропровідність різних предметів, запускали хмару під стелю, малювали візерунок маятником, розбирали модель людини на запчастини і навіть зазирали у нескінченність. Дізналися, чому при розчісуванні волосся стає дибки, як змінити колір рідини за допомогою свого подиху, чому лід може бути «сухим» і як з його допомогою влаштувати димову завісу. Зрозуміли, що музичний інструмент – це дуже просто та цікаво! Наприклад, для контрабаса потрібен бутель з-під води, а для пан-флейти – соломинки для коктейлів.

Національний музей народної творчості та побуту у селі Пирогово вразив своєю масштабністю та величчю. Це найбільший за площею музей в Україні.

Пирогово – це величезна жива казка, де змішалися українські хати, широкі поля, тінисті стежки, вітряки, язичницькі і кам’яні ідоли і чорні від часу православні церкви.

Діти навчилися розрізняти величезні собори, маленькі каплички, парафіяльні церкви та дзвіниці; водяні млини і вітряки. Дізналися, що житлові будинки для постійного проживання називалися хатами, для сезонного чи тимчасового – колибами, куренями; що селянська хата була не тільки річчю, але й досить змістовним знаком, що виконував магічну функцію, а хатніми амулетами були часник, який розвішували навколо дверей та вікон, і підкова, яку прибивали до порога чи біля нього. Побували у старій школі, у якій  навчалися тільки хлопці та чоловіки, ознайомилися з розкладом, побачили і засоби виховання - різочки у діжці з солоною водою.

Музей під відкритим небом показав, як виглядали різні куточки України кілька століть тому.

Приємною несподіванкою для всіх дітей було відвідування МакДональдсу, у якому вони безкоштовно ласували наборами Хеппі Міл та морозивом, а в подарунок отримали іграшки та різнокольорові повітряні кульки.

Поїздка відбулася за підтримки голови громадської організації «Право на захист» Віталія Лічмана, який вже вісім років організовує екскурсії дітей району до різних куточків нашої столиці.

Завдяки підтримки Віталія Лічмана діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування, побували вже у Національному спорткомплексі «Олімпійський», музеях води, новорічних іграшок та прикрас, авіації, у планетарії, океанаріуму, зоопарку, відвідали Київську кондитерську фабрику Кондитерської Корпорації «ROSHEN».

где мы находимся

Черниговская область,

г. Прилуки, ул.Фабричная, 138

E-mail: v.lichman.v@gmail.com

Телефон: +38 (095) 4878989

Подписка на новости